Salus Rehmedica

Abt

Bardzo skuteczne ćwiczenia na pośladki, nogi i brzuch. Wykonywane w pozycjach izolowanych, więc bezpiecznych dla kręgosłupa i stawów. Bez podskoków i szaleństw :) Dla początkujących i tych już dłużej ćwiczących.

Body shape

Ćwiczenia modelują nogi, brzuch i ramiona a krótką prostą choreografią na rozgrzewce poprawia się kondycję i koordynację. Jednocześnie spalana jest tkanka tłuszczowa i rzeźbione ciało. Dla osób początkujących i zaawansowanych.

Fit ball

Wzmocnienie mięśni bez narażania pleców na przeciążenia, zarówno mięśni głębokich odpowiedzialnych za wyprostowaną sylwetkę, jak i tych zewnętrznych wizualnych. Na fit ball zadbasz o kręgosłup i zdrowo się zmęczysz. Dla wszystkich.

Mix Areobic

Mix Aerobic są to zajęcia bardzo urozmaicone, ponieważ łączą formy cardio ze wzmacniającymi. W trakcie tych zajęć przy energetycznej, wesołej muzuce możesz spalić wiele kalorii z wykorzystaniem stepów , hantli , piłek, a także wzmocnić głównie mięśnie pośladków, ud, brzucha i ramion.

Pilates

Ćwiczenia mają na celu wzmocnienie mięśni - szczególnie mięśnie brzucha, pleców i pośladków. W efekcie regularnych treningów pilatesu kręgosłup jest odciążony, postawa ciała poprawiona a ciało bardziej elastyczne. Ćwiczenia dla każdego

PŁASKI BRZUCH I SEXI PUPA

To zajęcia przeznaczone dla osób, którym szczególnie zależy na wyrzeźbieniu i wzmocnieniu mięśni brzucha, wymodelowaniu talii oraz dolnych partii ciała. Regularne ćwiczenia zapewniają zgramną sylwetkę, jędrne pośladki i szczupłe uda oraz redukcje celuitu.

Pole dance

Taniec na rurze uprawiany w celu poprawy siły mięśni i zwiększenia gibkości ciała. Ćwiczenia na rurze skutecznie wysmuklają sylwetkę, a jednocześnie podnoszą świadomość ciała oraz zwiększają samoocenę.

Sztangi

Ćwiczenia wytrzymałościowo- siłowe z użyciem lekkich sztang. Doskonały trening spalający tłuszcz oraz rzeźbiący mięśnie. Możliwość indywidualnego doboru obciążenia czyni ten trening dobrym dla zarówno zaawansowanych oraz początkujących, dla kobiet i mężczyzn.

TBC

TBC czyli modelowanie całego ciała. Zajęcia te cieszą się wielkim powodzeniem zarówno wsód początkujących , jak i zapalonych sportowców. To ćwiczenia na ręce, nogi, pośladki i brzuch. Do treningu używane są rozmaite sprzęty: hantle, tubingi,obciążenia na nogi, step czy piłki. To zajęcia dla wszystkich.

Trampoliny

To trening nastawiony głównie na spalanie tkanki tłuszczowej. Podczas zajęć możemy spalić nawet do 1000 kalorii. Trening polega na energicznych podskokach i unoszeniu kolan ze zmienną intensywnością oraz różnej kompilacji kroków. Świetna zabawa przy energicznej muzyce i "niezły wycisk" w jednym.

 

Zajęcia dla kobiet w ciąży

Aktywna mama w ciąży i po porodzie - ćwiczenia ogólnorozwojowe ułatwiające przyszłej mamie pozostaćw dobrej kondycji w tym szczególnym okresie oraz szybszy powrót do dobrej formy już po porodzie.

Zuuumba

Innowacyjny system fitness (połączenie tańca i aerobiku, inspirowany rytmami latynoamerykańskimi), wzmacnia kondycję, poprawia sylwetkę. Zuuumba jest treningiem typu cardio, co oznacza, że jest odpowiednią formą aktywności fizycznej dla osów chcących zrzucić zbędne kilogramy.

Skontaktuj się z nami