Jesteśmy na YoutubeJesteśmy na FacebookĆwicz razem z Fit-Profit w RehmediceĆwicz razem z Benefit Systems w RehmediceĆwicz razem z OKsystem w RehmediceĆwicz razem z Benefit Systems w Rehmedice
Drukuj

Rehmedica

Regulamin Rehmedica

marketing Sylwek
Regulamin

§ Polityka prywatności

Wszelkie prawa do całej zawartości Serwisu internetowego są zastrzeżone. Serwis zawiera elementy chronione prawem autorskim, znaki towarowe oraz inne oryginalne materiały. Użytkownik ma prawo do pobierania oraz drukowania całych stron lub fragmentów Serwisu pod warunkiem nienaruszania praw autorskich oraz praw wynikających z rejestracji znaków towarowych.
Rehmedica.info zobowiązuje się do przestrzegania prywatności osób korzystających z jej witryny. Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności.

§ Newsletter

Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z newslettera udostępnianego przez Rehmedica.info

1. Newsletter jest wysyłany na zarejestrowany przez użytkownika adres poczty elektronicznej, zawiera informacje związane z aktualną działalnością Rehmedica.info
m.in. o: zmianach na tej stronie internetowej, ciekawych wydarzeniach w regionie (zloty, rabaty, konkursy, organizacje itp.) oraz o ciekawych akcjach organizowanych przy współudziale Naszego Klubu.

2. Otrzymywanie newslettera jest bezpłatne, jest wysyłany w momencie ważnych wydarzeń, pojawienia się nowych materiałów zamieszczonych na stronie Rehmedica.info drogą elektroniczną w postaci listu elektronicznego

3. Zapisany użytkownik w każdej chwili może zmienić adres, na który jest wysyłany newsletter lub zrezygnować z dalszego jego otrzymywania.

4. Akceptacja regulaminu przez użytkownika jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych związanych z obsługą newsletter'a.

5. Rehmedica.info nie będzie udostępniała powierzonych adresów poczty elektronicznej osobom trzecim

6. Rehmedica.info ma prawo do jednostronnej zmiany zapisów regulaminu z przyczyn techniczno-organizacyjnych.

Dopisując swój adres e-mail, do bezpłatnej listy e-malingowej, zgadzacie się Państwo się na otrzymywanie informacji. Instrukcja dotycząca zapisania się lub wypisania z newslettera - tutaj:

Sposób dopisania się do newslettera

Wpisz swój adres e-mail w okienko pod tekstem "Newsletter dopisz się, (email)".
W polu po prawej zaznacz - czyli w tym wypadku "zapisz" i zatwierdź jej wysłanie.


Sposób wypisania się z newslettera

Potwierdź swoją decyzję poprzez kliknięcie w odpowiedni link w otrzymanym newsletterze. Adres jest całkowicie usuwany z naszej bazy adresów.


REHMEDICA SIEDLCE Centrum Odnowy i Rehabilitacji
Copyright © 2012 All rights reserved. Powered by see-me.