Jesteśmy na YoutubeJesteśmy na FacebookĆwicz razem z Fit-Profit w RehmediceĆwicz razem z Benefit Systems w RehmediceĆwicz razem z OKsystem w RehmediceĆwicz razem z Benefit Systems w Rehmedice
Drukuj

PIERWSZY TANIEC

Marek Glinka

Pierwszy taniec Młodej Pary jest wyjątkowym i ważnym wydarzeniem, które na długo pozostaje w pamięci Młodej Pary oraz gości weselnych. To świetna okazja przedstawienia gościom Pary Młodej, a w szczególności Panny Młodej w całej okazałości.

Dlatego warto wcześniej o tym pomyśleć i poświecić trochę czasu na naukę tańca.

Muzyka, utwór, taniec i choreografia taneczna, powinna współgrać i być spójna z charakterem zaplanowanej imprezy, wielkością miejsca do tańca, a także z Państwa strojami, temperamentem, czasami wspomnieniami, które wiążą wydarzenia z jakimś utworem.

Coraz częściej Państwo bardzo starannie się do tego przygotowują wybierając do nauki konkretny taniec: walc angielski, wiedeński lub tango. Chętnie pomożemy w doborze muzyki, utworu, choreografii, tańca, którego wybór jest często dużym problemem. Jeśli mają Państwo "swoją piosenkę", podpowiemy co można do niej zatańczyć.

Prywatne lekcje tańca umożliwią Wam naukę dowolnie wybranego tańca. Nauka tańca pozwoli Wam opanować wybrany taniec lub grupę tańców w sposób możliwie optymalny. To Wy decydujecie z jaką intensywnością będziecie się uczyć, czy będzie to jedna lekcja, czy kilka, raz w tygodniu czy codziennie. A może wspólne lekcje razem z parą drużbów lub rodziców. Program zajęć dostosowany jest tylko do Was, do Waszego tempa nauki co czyni naukę tańca wielce efektywną..

Zajęcia mogą odbywać się w dniach powszednich, w godzinach 9.00-22.00 w weekendy 9.00-17.00. Termin kolejnych zajęć jest każdorazowo wspólnie ustalany.

Cena jednej lekcji (1 para):
90 min - 110 zł
60 min - 80 zł
45 min - 60 zł

Cena jednej lekcji (2 pary):
90 min - 150zł
60 min - 120 zł

Bliższe informacje i zapisy:
Marek Glinka, tel. 601 99 11 89, poczta@marekglinka.plPrzykładowy pierwszy taniec: WALC WIEDEŃSKI - Sylwia i Michał
(Mandy Moore- Only Hope)Przykładowy pierwszy taniec: WALC WIEDEŃSKI - Marlena i Mariusz
(Christina Perri- A Thousand Years)Przykładowy pierwszy taniec: MIX NA WESOŁO -Aleksandra i Darek

REHMEDICA SIEDLCE Centrum Odnowy i Rehabilitacji
Copyright © 2012 All rights reserved. Powered by see-me.