Jesteśmy na YoutubeJesteśmy na FacebookĆwicz razem z Fit-Profit w RehmediceĆwicz razem z Benefit Systems w RehmediceĆwicz razem z OKsystem w RehmediceĆwicz razem z Benefit Systems w Rehmedice
Drukuj

dr Łukasz Rdzanek

marketing Rehmedica
dr Łukasz Rdzanek
dr Łukasz Rdzanek
W 2005 r. ukończył I Wydział Lekarski na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, uzyskując dyplom lekarza. Od tego czasu pracuje w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Wątroby SPCSK, przy ul. Banacha 1a, jako chirurg i członek zespołu transplantacyjnego. Od kilku lat stale kształci się w dziedzinie medycyny estetycznej, odbywając liczne szkolenia i uczestnicząc w kongresach prezentujących najnowsze doniesienia.

Celem dr Łukasza Rdzanek jest uzyskanie zamierzonych efektów i zadowolenie każdego pacjenta. Szerokie i stale powiększające się grono osób korzystających z jego zabiegów osób daje mu poczucie satysfakcji i dostarcza pozytywnej motywacji w codziennej pracy.


DR ŁUKASZ RDZANEK O SWOJEJ PRACY

Medycyna estetyczna to moja pasja. Uważam, że każdy z nas nosi w sobie naturalne piękno, które można podkreślić za pomocą odpowiednio dobranych zabiegów. W swojej pracy poświęcam sporo uwagi na poznanie nie tylko osobistych prefe
certyfikat 1
certyfikat 1
rencji, ale i rzeczywistych potrzeb każdego pacjenta i na tej podstawie proponuję odpowiednie rozwiązania. Możliwości jest wiele - można przeciwdziałać procesom starzenia się skóry, modelować rysy twarzy, wspomagać utrzymanie idealnej sylwetki... Wszystkie proponowane przeze mnie zabiegi mają za zadanie sprawić, aby pacjenci czuli się ze sobą jak najlepiej, czego wszystkim życzę i zapraszam do korzystania z moich usług!

Z pozdrowieniami,
Łukasz Rdzanek
REHMEDICA SIEDLCE Centrum Odnowy i Rehabilitacji
Copyright © 2012 All rights reserved. Powered by see-me.